Reprezentační ples Sokola

strelice@streliceubrna.cz

V sobotu 7. února 2009 uspořádala Tělocvičná jednota Sokol Střelice na závěr oslav stého výročí založení jednoty župní reprezentační ples Sokola. Na tento ples byli pozváni hosté z okolních tělocvičných jednot. Župu Jana Máchala zastupovali členové představenstva župy.

Snažili jsme se vytvořit návštěvníkům příjemné prostředí. Ve sportovně-kulturních vložkách programu plesu vystoupili nejen členové naší jednoty, ale i krasojezdkyně Andrea Petříčková ze Sokola Horní Heršpice a tři páry tanečníků sportovního rokenrolu ze Sokola Králova Pole.

Všem návštěvníkům děkujeme za podporu, za přátelskou atmosféru a zachování společenské úrovně.

S laskavým svolením autora zveřejňujeme fotoreportáž Jiřího Fukana.

Pavel Dupčík, starosta T.J. Sokol Střelice